Počet položek: 0 0 KČ

Dezinfekce na podlahy ředitelná vodou 1000 ml - citron

Dezinfekce na podlahy ředitelná vodou Lavosept® K 1000ml citron

kliknutím zvětšíte
Lavosept® K - dezinfekce na podlahy ředitelná vodou 1000 ml - citron
Lavosept® K - dezinfekce na podlahy ředitelná vodou 1000 ml - citronLavosept® K - dezinfekce na podlahy ředitelná vodou 1000 ml - citron
ks
Kód:G:3994
Cena s DPH : 254 KČ
Cena bez DPH : 210 KČ
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
LAVOSEPT® K - DEZINFEKCE na podlahy ředitelná vodou 1:50

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě koncentrátu určený k dezinfekci ploch a nástrojů. Lavosept K se používá na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů a dále k dezinfekci nástrojů ponorem, zejména v sociální a zdravotnické sféře, kde výrazně snižuje počet bakterií. Odstraňuje kromě jiného mikroskopické vláknité houby – plísně, mikroskopické kvasinkové houby – kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, aj. Mimo to dodává příjemnou vůni a nezanechává skvrny.

Co dezinfikuje Lavosept® K:

Podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, wc sedátka, pracovní nástroje, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky, atd.

Použití:

Podlahy a pracovní plochy: přidejte 25 ml koncentrátu (tj. 2 a půl vršku) do nádoby s 5 l vody o teplotě 20 – 25 °C, tím docílíte 0,5% roztok. Po umytí ploch není třeba oplachovat vodou. Masážní vany/hračky/rehabilitační stroje po provedené dezinfekci opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte neředěný koncentrát! Doporučené koncentrace viz tabulka.

Použití Koncentrace Expozice

Dezinfekce a čištění ploch a povrchů
Koncentrace Expozice
0,5% 30 min
1% 15 min

Dezinfekce a čištění se zvýšenou biologickou zátěží
Koncentrace Expozice
2% 15 min

Lavosept® K má funkční dezinfekční vlastnosti a dobu použitelnosti 24 měsíců. Velkým benefitem je možnost přidávání aroma a různorodost objemu balení, které je přizpůsobeno cílové skupině.

Potřebujete poradit ? Dezinfekce na podlahy ředitelná vodou 1000 ml - citron

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam